Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

K43@T7WN0$Ć

Hanna M. Górna   Luty 2021

"(...) Bez wątpienia kreatywność jest we współczesnym świecie pożądana. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że to nie dyplomy uczelni, ale kreatywne myślenie jest dziś warunkiem sukcesu. Bo wszystko już było. Wszystko. I tylko ten, kto inteligentnie wyjdzie poza ramy, poza utarte schematy, będzie rozdawał... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Luty 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Bez wątpienia kreatywność jest we współczesnym świecie pożądana. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że to nie dyplomy uczelni, ale kreatywne myślenie jest dziś warunkiem sukcesu. Bo wszystko już było. Wszystko. I tylko ten, kto inteligentnie wyjdzie poza ramy, poza utarte schematy, będzie rozdawał karty pozostałym. Nic dziwnego zatem, że temat kreatywnego wychowania dziecka jest na topie. Coraz poważniej zaczynają się nim interesować rodzice i nauczyciele. I jedni, i drudzy, w imię rozwijania kreatywności dziecka, wychodzą wreszcie poza strefę komfortu, pozwalając także i sobie na odrobinę szaleństwa. Oto po latach odkładają bezpieczne „szkiełko i oko”, by oddać pole przykurzonej już nieco, ale wciąż tlącej się w nich wyobraźni. Czy to z miłości do potomków, czy z pasji do pracy dorośli coraz śmielej zrzucają swoje sztywne kokony i zachęcają dzieci do łamania zastanych zasad. Do poznawania i doświadczania. I bardzo dobrze! Aż chciałoby się wykrzyknąć: Nareszcie! Tak jest ciekawiej. Tak jest konstruktywniej. I tylko tak można się czymś NAPRAWDĘ zainteresować. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!