Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3000.99 kb
Id: 8419

Jesienne zabawy z rytmami [PBP - dzieci młodsze - numer 2]

Natalia Łasocha   Wrzesień 2019

Cele główne: stwarzanie okazji do dostrzegania i tworzenia rytmów; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach i zajęciach ruchowych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 2
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekedukacja matematycznaintegracjajesieńjęzyk angielskipercepcja słuchowarytmikascenariusz zajęćsprawność ruchowatrzylatekW JESIENNYM KOSZYKU

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na październik.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: stwarzanie okazji do dostrzegania i tworzenia rytmów; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach i zajęciach ruchowych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!