Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 474.17 kb
Stron: 3
Id: 875

Jakie fotografie? – cześć II (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Kwiecień 2011

Wybór zdjęć mających reprezentować placówkę przedszkolną wydaje się sprawą prostą. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy Twoja wiedza wystarcza, by dokonać prawidłowego wyboru? (…) Podstawowym problemem, z którym spotka się każda osoba odpowiedzialna za realizację projektu ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Wybór zdjęć mających reprezentować placówkę przedszkolną wydaje się sprawą prostą. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy Twoja wiedza wystarcza, by dokonać prawidłowego wyboru?
(…) Podstawowym problemem, z którym spotka się każda osoba odpowiedzialna za realizację projektu graficznego, jest odpowiedź na pytanie: czy to zdjęcie nadaje się do druku? Aby prawidłowo na nie odpowiedzieć, warto zastanowić się, co oznacza zwrot zdjęcie nadaje się do druku.


W artykule przeczytamy m.in. o tym, jak zbudowane jest zdjęcie, czym jest struktura fotografii cyfrowej, jaki rozmiar i rozdzielczość powinno mieć dobre zdjęcie i w jaki sposób dobre zdjęcie można zepsuć.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz