Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 495.51 kb
Stron: 3
Id: 840

Jakie fotografie? - część I (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Marzec 2011

W dobie łatwego dostępu do fotografii cyfrowej, gdy koszt wykonania zdjęcia jest stosunkowo niski, każdemu może się wydawać, że mając trochę lepszy aparat, od razu staje się fotografem. Czy tak jest w rzeczywistości? W artykule przeczytamy o tym, co powinno znaleźć się na zdjęciu (jaki powinien b... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektorInternetmenadżerpromocjaprzedszkolestrona wwwcykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W dobie łatwego dostępu do fotografii cyfrowej, gdy koszt wykonania zdjęcia jest stosunkowo niski, każdemu może się wydawać, że mając trochę lepszy aparat, od razu staje się fotografem. Czy tak jest w rzeczywistości?


W artykule przeczytamy o tym, co powinno znaleźć się na zdjęciu (jaki powinien być jego temat) tak, by mogło ono promować przedszkole poprzez tworzenie jego właściwego wizerunku. Ponadto znajdziemy w nim wiele cennych informacji o rodzajach błędów popełnianych przez fotografów-amatorów (i o tym, jak ich unikać) oraz o rzadko wykorzystywanej przez dyrektorów opcji zakupu zdjęć.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz