Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Jaki pakiet edukacyjny wybrać do pracy z dziećmi?

Ewa Zielińska    Maj 2020

"Już wkrótce rozpocznie się kolejny rok szkolny i nauczyciele wychowania przedszkolnego staną przed problemem, jaki pakiet edukacyjny wybrać dla grupy przedszkolaków. Oferta wydawnicza jest bardzo szeroka i obejmuje nawet dzieci dwuipółletnie. Autorzy pakietów edukacyjnych, czyli zestawu książeczek ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Maj 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Wskazówki pomocne w podjęciu decyzji.

"Już wkrótce rozpocznie się kolejny rok szkolny i nauczyciele wychowania przedszkolnego staną przed problemem, jaki pakiet edukacyjny wybrać dla grupy przedszkolaków. Oferta wydawnicza jest bardzo szeroka i obejmuje nawet dzieci dwuipółletnie. Autorzy pakietów edukacyjnych, czyli zestawu książeczek dla każdego dziecka, opracowali je w najdrobniejszych szczegółach, a wydawcy na spotkaniach z nauczycielami prezentują je strona po stronie, omawiając zadania i ćwiczenia wraz ze sposobami ich wykorzystania. Współczuję wszystkim nauczycielom, nie tylko tym z krótkim stażem pracy, mającym dokonać wyboru pakietu edukacyjnego dla przedszkolaków. Przyznam, że wymaga to dużej odwagi, gdyż do wyboru tej pomocy potrzebna jest wiedza, spore umiejętności, a także znajomość dzieci i różnic indywidualnych pomiędzy nimi. Od wielu lat podczas spotkań z nauczycielami usilnie namawiam do korzystania z pakietów zabawek edukacyjnych, samodzielnego przygotowywania kart pracy i o ile jest to możliwe, do zminimalizowania dziecięcych działań w książeczkach edukacyjnych. Niestety nie jest to łatwe, gdyż nauczyciele pozostają pod silną presją rodziców, czasami dyrektorów szkół (rzadziej przedszkoli) i oczywiście wydawców. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka