Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 582.75 kb
Stron: 3
Id: 88

Jak wybrać cel i temat projektu współpracy europejskiej? (Comenius w przedszkolu)

Anna Śledzińska   Listopad 2010

Niezależnie od tego, czy znaleźli już Państwo lokalnych i zagranicznych partnerów (o tym, jak sobie poradzić z tym zadaniem, pisaliśmy w numerze 10.109 BLIŻEJ PRZEDSZKOLA), czy też dopiero szukają Państwo pomysłów na działania edukacyjne o zasięgu europejskim, przy planowaniu projektu ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

programwolontariatedukacja międzykulturowaUnia Europejska

Więcej z działu

Edukacja regionalna i międzykulturowa

Więcej z tego numeru

Listopad 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Niezależnie od tego, czy znaleźli już Państwo lokalnych i zagranicznych partnerów (o tym, jak sobie poradzić z tym zadaniem, pisaliśmy w numerze 10.109 BLIŻEJ PRZEDSZKOLA), czy też dopiero szukają Państwo pomysłów na działania edukacyjne o zasięgu europejskim, przy planowaniu projektu w ramach programu Comenius prędzej czy później pojawią się dwa podstawowe pytania – pierwsze: Jaki jest nasz cel, czyli co chcemy osiągnąć, jak projekt ma wpłynąć na całą społeczność i otoczenie przedszkola? i drugie, powiązane z pierwszym: Jaki będzie temat naszych działań? Wachlarz możliwych odpowiedzi na oba pytania jest szeroki, dlatego na wstępie uporządkujmy katalog stosowanych pojęć: „cel” i „temat”, w kontekście projektu Comeniusa.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz