Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 167.99 kb
Id: 8287

Jak rozmawiać, aby rodzic współpracował?

Anna Policht-Jaruga   Czerwiec 2019

"Dobra współpraca z rodzicem to podstawa pracy nauczyciela. Nawet w trudnych sytuacjach można wypracować taki sposób komunikacji, aby rodzic widział w nim sojusznika. (...) Jak zatem nauczyciel ma rozmawiać z rodzicem, aby przekazać swoje obawy i trudności, a jednocześnie zyskać w nim sojusznika? Po... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

pedagogizacja rodzicówpedagogizacjawspółpraca z rodzicamiemocje

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Dobra współpraca z rodzicem to podstawa pracy nauczyciela. Nawet w trudnych sytuacjach można wypracować taki sposób komunikacji, aby rodzic widział w nim sojusznika. (...) Jak zatem nauczyciel ma rozmawiać z rodzicem, aby przekazać swoje obawy i trudności, a jednocześnie zyskać w nim sojusznika? Pomocne może być zadanie sobie pytania, jak on chciałby, aby rozmawiał z nim dyrektor. Albo w jaki sposób chciałby usłyszeć przykre wiadomości na temat swojego dziecka (...)."
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz