Jak rozmawiać, aby rodzic współpracował?

Anna Policht-Jaruga   Czerwiec 2019

Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2019

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

"Dobra współpraca z rodzicem to podstawa pracy nauczyciela. Nawet w trudnych sytuacjach można wypracować taki sposób komunikacji, aby rodzic widział w nim sojusznika. (...) Jak zatem nauczyciel ma rozmawiać z rodzicem, aby przekazać swoje obawy i trudności, a jednocześnie zyskać w nim sojusznika? Pomocne może być zadanie sobie pytania, jak on chciałby, aby rozmawiał z nim dyrektor. Albo w jaki sposób chciałby usłyszeć przykre wiadomości na temat swojego dziecka (...)."