Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Jak postępować z dzieckiem wykazującym nadpobudliwość?

Agnieszka Wentrych   Wrzesień 2019

"Przyczyny nadpobudliwości u dzieci mogą być różne. Może się ona wiązać m.in. ze stanem zdrowia przedszkolaka czy oddziaływaniami społecznymi. W jaki sposób pomóc dziecku nadpobudliwemu? (...) Dziecko nadmiernie pobudliwe jest niczym Słońce. Posiada ogromne zasoby energetyczne. Warto tę energię wyko... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Przyczyny nadpobudliwości u dzieci mogą być różne. Może się ona wiązać m.in. ze stanem zdrowia przedszkolaka czy oddziaływaniami społecznymi. W jaki sposób pomóc dziecku nadpobudliwemu? (...) Dziecko nadmiernie pobudliwe jest niczym Słońce. Posiada ogromne zasoby energetyczne. Warto tę energię wykorzystać, przetransferować na konstruktywne działanie. Dziecku można np. powierzyć konkretne zadanie, nawet trudne, ale nie nazbyt złożone. Wywiązywanie się z drobnych odpowiedzialności daje dziecku okazję do nabierania dobrych nawyków i wpływa korzystnie na jego samoocenę oraz poczucie sprawczości (...)".

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!