Jak dbać o zdrowie? (turniej wiedzy o zdrowiu)

Elżbieta Zielińska, Aneta Gorajska   Magazyn specjalny 2011

Wszyscy wiemy, jaką wartość dla człowieka ma zdrowie. Dlatego warto już na etapie edukacji przedszkolnej przybliżyć dzieciom znaczenia zdrowia i profilaktyki prozdrowotnej. Światowy Dzień Zdrowia to doskonała okazja do zorganizowania turnieju wiedzy o zdrowiu. Turniej składa się z następujących c... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Turniej składa się z następujących części: "Co o żywieniu wiedzą przedszkolaki?", "Lepiej dbać i zapobiegać, niż po lekarzach biegać" oraz "Czystość i higiena nasze życie w zdrowsze zmienia".