Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 457 kb
Stron: 3
Id: 1523

Jak budować własny wizerunek? (niezbędnik menadżera)

Monika Urbańska   Listopad 2011

Profesjonalna prezentacja własnej osoby to klucz do sukcesu. Niestety, wiele osób nie umie się zaprezentować, a upraszczając to stwierdzenie – po prostu mówić o sobie tak, by podkreślać atuty. Z drugiej strony, ludzie mają tendencję do kłamania na swój temat. W skrajnych p... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (1.23 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

autoprezentacjadyrektorkomunikacja interpersonalnamenadżernauczycielrozwój osobistycykl Zarządzanie przedszkolem

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Profesjonalna prezentacja własnej osoby to klucz do sukcesu. Niestety, wiele osób nie umie się zaprezentować, a upraszczając to stwierdzenie – po prostu mówić o sobie tak, by podkreślać atuty. Z drugiej strony, ludzie mają tendencję do kłamania na swój temat. W skrajnych przypadkach niektórzy dają do zrozumienia, że są kimś, z kim tak naprawdę nie mają nic wspólnego, np. udają, że są od innych bogatsi bądź bardziej inteligentni.


W artykule przeczytamy m.in. o znaczeniu pierwszego wrażenia, o budowaniu pożądanego obrazu siebie, o tym, w jakim celu chcemy manipulować wrażeniem wywieranym na innych ludziach oraz dowiemy się, czym są publiczne atrybucje i jak właściwe wykorzystać je, by nasza osoba była przez innych odbierana tak, jak sobie tego życzymy.