Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Jak budować własny wizerunek? (niezbędnik menadżera)

Monika Urbańska   Listopad 2011

Profesjonalna prezentacja własnej osoby to klucz do sukcesu. Niestety, wiele osób nie umie się zaprezentować, a upraszczając to stwierdzenie – po prostu mówić o sobie tak, by podkreślać atuty. Z drugiej strony, ludzie mają tendencję do kłamania na swój temat. W skrajnych p... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Profesjonalna prezentacja własnej osoby to klucz do sukcesu. Niestety, wiele osób nie umie się zaprezentować, a upraszczając to stwierdzenie – po prostu mówić o sobie tak, by podkreślać atuty. Z drugiej strony, ludzie mają tendencję do kłamania na swój temat. W skrajnych przypadkach niektórzy dają do zrozumienia, że są kimś, z kim tak naprawdę nie mają nic wspólnego, np. udają, że są od innych bogatsi bądź bardziej inteligentni.


W artykule przeczytamy m.in. o znaczeniu pierwszego wrażenia, o budowaniu pożądanego obrazu siebie, o tym, w jakim celu chcemy manipulować wrażeniem wywieranym na innych ludziach oraz dowiemy się, czym są publiczne atrybucje i jak właściwe wykorzystać je, by nasza osoba była przez innych odbierana tak, jak sobie tego życzymy.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka