Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 359.11 kb
Stron: 2
Id: 838

Internet nie lubi dźwigać ciężarów

Kinga Szczerba   Marzec 2011

Podtytuł: …czyli jak zmniejszyć i wykadrować zdjęcie, które ma trafić do sieci. Zdjęcie, które chcemy zamieścić w Internecie, różni się trochę od tego, które przeznaczone jest do druku. Nie chodzi o warstwę estetyczną, ale o jego rozmiar. Jeżeli tworzymy galerię... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektorInternetmenadżerpromocjaprzedszkolestrona wwwcykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Podtytuł: …czyli jak zmniejszyć i wykadrować zdjęcie, które ma trafić do sieci.


Zdjęcie, które chcemy zamieścić w Internecie, różni się trochę od tego, które przeznaczone jest do druku. Nie chodzi o warstwę estetyczną, ale o jego rozmiar. Jeżeli tworzymy galerię zdjęć bądź wgrywamy na serwer pojedynczą grafikę, musimy pamiętać o tym, aby miały one odpowiednie parametry. Duże zdjęcia, które idealnie nadają się do druku, zupełnie nie sprawdzają się w przypadku stron internetowych.


W artykule m.in. o tym, jaki rozmiar powinno mieć idealne (nadające się na stronę internetową) zdjęcie, jakie dobre, bezpłatne programy do obróbki zdjęć można znaleźć w sieci i w jaki sposób je pobrać oraz jak zmniejszyć zdjęcie i je wykadrować.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz