Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 328.58 kb
Stron: 2
Id: 1425

Inne materiały promocyjne (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Wrzesień 2011

Promocji placówki w środowisku lokalnym nigdy nie jest za wiele. Gadżety z nadrukowanym logo przedszkola mogą być świetnym prezentem na niemal każdą okazję, a zamówienie ich niewielkiej ilości na pewno nie przerośnie możliwości finansowych naszej placówki. Warto jeszcze powiedz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjacykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Promocji placówki w środowisku lokalnym nigdy nie jest za wiele. Gadżety z nadrukowanym logo przedszkola mogą być świetnym prezentem na niemal każdą okazję, a zamówienie ich niewielkiej ilości na pewno nie przerośnie możliwości finansowych naszej placówki.
Warto jeszcze powiedzieć kilka słów na temat innych materiałów promocyjnych wchodzących w skład elementów indywidualizacji wizualnej przedszkola. Na elementy te składają się szyldy z nazwą placówki, bannery okolicznościowe i gadżety reklamowe.


Artykuł zawiera ponadto cenne uwagi, które pomogą w zamówieniu takich materiałów, które z pewnością spełnią założone oczekiwania.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz