Inne materiały promocyjne (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Wrzesień 2011

Promocji placówki w środowisku lokalnym nigdy nie jest za wiele. Gadżety z nadrukowanym logo przedszkola mogą być świetnym prezentem na niemal każdą okazję, a zamówienie ich niewielkiej ilości na pewno nie przerośnie możliwości finansowych naszej placówki. Warto jeszcze powiedz... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Warto jeszcze powiedzieć kilka słów na temat innych materiałów promocyjnych wchodzących w skład elementów indywidualizacji wizualnej przedszkola. Na elementy te składają się szyldy z nazwą placówki, bannery okolicznościowe i gadżety reklamowe.

Artykuł zawiera ponadto cenne uwagi, które pomogą w zamówieniu takich materiałów, które z pewnością spełnią założone oczekiwania.