I like to play – jak wykorzystać zabawki w nauce języka (metoda Leo English)

Anna Lesińska-Gazicka   Maj 2012

Artykuł składa się z praktycznych wskazań dotyczących tego, jak wykorzystać dostępne w przedszkolu zabawki jako pomoc dydaktyczne do nauki języka angielskiego. Znajdziemy w nim propozycje następujących zajęć dydaktycznych: „Uczymy się nazw zabawek”; „Zabawa z la... więcej
Pobierz

Więcej z działu

Język obcy w przedszkolu

Więcej z tego numeru

Maj 2012

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Znajdziemy w nim
propozycje następujących zajęć dydaktycznych:

• „Uczymy się nazw zabawek”;
  • „Zabawa z laleczką”;
  • „Bawimy się zabawkami”;
  • „Zabawa z piłką”.

Objętość artykułu: 2 strony.