Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 957.65 kb
Id: 8192

Hejt w przedszkolu. Czy mowa nienawiści dotarła już do przedszkolaków?

Jakub Tylman    Maj 2019

"Tak wiele mówi się ostatnio o hejcie, nienawiści i przemocy w środowisku szkolnym. Mnoży się przykłady z telewizji o kolejnych ofiarach przemocy rówieśniczej. Czy ten problem dotarł już do przedszkoli? Na wielu forach internetowych rodzice opisują historie swoich dzieci, które w ich ocenie zostały ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

emocjepsychologiaumiejętności interpersonalnemowa nienawiści

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Maj 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Tak wiele mówi się ostatnio o hejcie, nienawiści i przemocy w środowisku szkolnym. Mnoży się przykłady z telewizji o kolejnych ofiarach przemocy rówieśniczej. Czy ten problem dotarł już do przedszkoli? Na wielu forach internetowych rodzice opisują historie swoich dzieci, które w ich ocenie zostały dotknięte przemocą rówieśniczą w przedszkolu. Gdzie jest granica między zwykłą koleżeńską kłótnią a przejawami agresji w wieku przedszkolnym? Czy nie przypadkiem to rodzice prowokują takie sytuacje? (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz