Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Groszku, mały groszku, co z ciebie wyrośnie? (scenariusz zajęć dla 3-, 4-latków)

Elżbieta Poradzisz   Magazyn specjalny 2015

Cele ogólne: ● wspomaganie rozwoju mowy dzieci; ● zapoznanie dzieci z procesem wzrostu rośliny oraz z czynnikami niezbędnymi dla jej rozwoju. Cele szczegółowe: ● zachęcanie dzieci do aktywnego słuchania wiersza i ilustrowania gestem jego treści; ● rozwijanie umiejętności wypowiadania się pełny... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Scenariuszowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktycznefotografie i karta pracy do zaproponowanych zabaw. Znajdziesz je TU.
Cele ogólne: ● wspomaganie rozwoju mowy dzieci; ● zapoznanie dzieci z procesem wzrostu rośliny oraz z czynnikami niezbędnymi dla jej rozwoju. Cele szczegółowe: ● zachęcanie dzieci do aktywnego słuchania wiersza i ilustrowania gestem jego treści; ● rozwijanie umiejętności wypowiadania się pełnymi zdaniami; ● zachęcanie dzieci do aktywnego udziału w zabawach ruchowych; ● prowadzenie obserwacji przyrodniczych i wyciąganie wniosków.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!