Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1781.55 kb
Id: 8563

Gdy przyjdzie złość

Agnieszka Chartanowicz    Listopad 2019

"Wyobraź sobie, że jesteś informatykiem. Zostałeś poproszony o wy- mienienie w komputerze (umyśle dziecka) starego programu WALKA 2.0 (uruchamianego podczas złości) na program bardziej przyjazny środowisku PRZEDSZKOLE. Co zrobisz jako profesjonalny informatyk? Możesz napisać swój własny pr... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyscyplinanauczycielpsychologiazłość i agresjapozytywna dyscyplina

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Wyobraź sobie, że jesteś informatykiem. Zostałeś poproszony o wy- mienienie w komputerze (umyśle dziecka) starego programu WALKA 2.0 (uruchamianego podczas złości) na program bardziej przyjazny środowisku PRZEDSZKOLE. Co zrobisz jako profesjonalny informatyk? Możesz napisać swój własny program lub wgrać gotową aplikację TO SIĘ ZATRZYMUJĘ 1.0 (uruchamianą podczas złości). Przeczytaj, jak działa gotowa aplikacja, i podejmij decyzję.(...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz