Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 572.86 kb
Stron: 3
Id: 1563

Gazetka przedszkolna? To proste! – część druga (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Grudzień 2011

Gazetka przedszkolna to medium, za pomocą którego komunikujemy się z rodzicami, budujemy pozytywny wizerunek placówki, możemy utrwalać umiejętności dzieci. W tym miesiącu o tym, jak sprawić, by nasza gazetka była atrakcyjna i profesjonalna. W artykule opisano, co składa się na zawar... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżermultimediapromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Gazetka przedszkolna to medium, za pomocą którego komunikujemy się z rodzicami, budujemy pozytywny wizerunek placówki, możemy utrwalać umiejętności dzieci. W tym miesiącu o tym, jak sprawić, by nasza gazetka była atrakcyjna i profesjonalna.


W artykule opisano, co składa się na zawartość gazetki i jaka powinna ona być, aby gazetka była postrzegana jako atrakcyjna i profesjonalna. Poruszono m.in. także problem praw autorskich i korekty, a także opisano, gdzie i jak gazetkę drukować i jak uniknąć problemów z drukiem.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz