Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Fajna ściana. Sensoryczne przedszkole

Hanna M. Górna   Lipiec-sierpień 2020

"(...) Wiemy, jak duży pozytywny wpływ na rozwój dziecka ma praca z jego zmysłami. Szeroko pojęta stymulacja i integracja zmysłów stała się oddzielną dziedziną oddziaływań terapeutycznych, wychowawczych, jak również – nauki. Wciąż się rozwija i wciąż zaskakuje. Ale u podstaw tych wszystkich działań,... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Wiemy, jak duży pozytywny wpływ na rozwój dziecka ma praca z jego zmysłami. Szeroko pojęta stymulacja i integracja zmysłów stała się oddzielną dziedziną oddziaływań terapeutycznych, wychowawczych, jak również – nauki. Wciąż się rozwija i wciąż zaskakuje. Ale u podstaw tych wszystkich działań, choćby nie wiadomo jak były przemyślane i zaplanowane, uzbrojone w cele i skrupulatnie dobrane do dziecka, jest zabawa. Naturalna i podstawowa potrzeba. Motor poznania świata. Im więcej zabawy, tym lepszy efekt pracy ze zmysłami – to powie każdy, kto z dziećmi i ze zmysłami pracuje. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się