Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Elementy identyfikacji (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Styczeń 2011

Szczegółowe omówienie zasad tworzenia wszystkich elementów identyfikacji wizualnej przedszkola znajdziesz w kolejnych artykułach, zanim jednak to nastąpi proponuję zapoznanie się z funkcjami, które mają spełniać te elementy. W artykule przeczytamy m.in. o elementach id... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Szczegółowe omówienie zasad tworzenia wszystkich elementów identyfikacji wizualnej przedszkola znajdziesz w kolejnych artykułach, zanim jednak to nastąpi proponuję zapoznanie się z funkcjami, które mają spełniać te elementy.


W artykule przeczytamy m.in. o elementach identyfikacji wizualnej przedszkola oraz ich funkcjach oraz o zasadach i kolejności tworzenia poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej placówki. Omówione krótko zostały nazwa przedszkola, logo, wizytówka, papier firmowy, ulotka, plakat oraz strona internetowa.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!