Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 2670.88 kb
Id: 5872

Edukacja globalna: wyzwanie niepospolite

Agnieszka Kowalczyk-Czerep   Magazyn specjalny 2016

"Zupełnie bezkonfliktowo nie można powiązać socjalizacji i indywidualnego rozwoju przedszkolaków z elementami tradycji, tym niemniej trzeba i należy próbować. Świat bowiem zmienia się, a my powinniśmy zmieniać się wraz z nim. Pamiętając przy tym, że solidny gmach wychowania, tym bardziej we współcze... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

globalizacjanauczycielwychowanie

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Zupełnie bezkonfliktowo nie można powiązać socjalizacji i indywidualnego rozwoju przedszkolaków z elementami tradycji, tym niemniej trzeba i należy próbować. Świat bowiem zmienia się, a my powinniśmy zmieniać się wraz z nim. Pamiętając przy tym, że solidny gmach wychowania, tym bardziej we współczesnym świecie, należy budować odpowiedzialnie. To znaczy na skale, a nie na dymie z ogniska, nawet jeśli jest to ognisko najnowocześniejsze w całej wsi. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz