Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 411.05 kb
Stron: 4
Id: 1381

Edukacja europejska

Elżbieta Czechowska   Magazyn specjalny 2011

Doskonałą okazją do poszerzania wiedzy najmłodszych na temat krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej jest np. przypadająca 1 maja rocznica przystąpienia Polski do UE, w ramach której można zorganizować tydzień europejski. Zabawy bazujące na emocjach i przeżyciach uświadamiają dzie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja międzykulturowascenariusz zajęćUnia Europejska

Więcej z działu

Wychowanie rodzinne, obywatelskie i patriotyczne

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Doskonałą okazją do poszerzania wiedzy najmłodszych na temat krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej jest np. przypadająca 1 maja rocznica przystąpienia Polski do UE, w ramach której można zorganizować tydzień europejski. Zabawy bazujące na emocjach i przeżyciach uświadamiają dzieciom, że istnieją inne narody, z którymi można żyć w przyjaźni i współpracować w różnych dziedzinach życia. Poniżej prezentujemy przykładowe scenariusze, które można wykorzystać w ramach edukacji europejskiej w przedszkolu.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz