Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Dzień Teatru ogłaszamy i na scenę zapraszamy! [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Luty 2017

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z  historią teatru, jego rodzajami i rolą w sztuce; rozbudzanie zainteresowania przedszkolaków sztuką teatralną; zapoznanie starszaków z wybranymi rodzajami sztuk teatralnych; wdrażanie dzieci do uważnego słuchania i oglądania przedstawień teatralnych; zachęcanie przed... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 6
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Luty 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z  historią teatru, jego rodzajami i rolą w sztuce; rozbudzanie zainteresowania przedszkolaków sztuką teatralną; zapoznanie starszaków z wybranymi rodzajami sztuk teatralnych; wdrażanie dzieci do uważnego słuchania i oglądania przedstawień teatralnych; zachęcanie przedszkolaków do publicznych wystąpień i prezentacji talentów aktorskich; stwarzanie starszakom okazji do samodzielnych improwizacji teatralnych z wykorzystaniem kostiumów i rekwizytów; stwarzanie dzieciom okazji do improwizacji ruchowej, teatralnej, słownej i muzycznej; zapoznanie przedszkolaków z zasadami obowiązującymi w teatrze; rozwijanie kreatywnego myślenia; stwarzanie starszakom okazji do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka