Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dziecko zdolne czy nad wyraz ambitni rodzice?

Ewa Zielińska    Czerwiec 2020

"Dla każdego rodzica jego dziecko jest zdolne, wyjątkowe. Problem polega tylko na tym, że rodzice różnie tę wyjątkowość spostrzegają i nazywają. Dla jednych to będzie sprawność ruchowa, dla innych świetnie rozwinięta mowa, a dla jeszcze innych łatwość w opanowywaniu na pamięć wierszy i piosenek. Nau... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Dla każdego rodzica jego dziecko jest zdolne, wyjątkowe. Problem polega tylko na tym, że rodzice różnie tę wyjątkowość spostrzegają i nazywają. Dla jednych to będzie sprawność ruchowa, dla innych świetnie rozwinięta mowa, a dla jeszcze innych łatwość w opanowywaniu na pamięć wierszy i piosenek. Nauczyciele przedszkola, podobnie jak rodzice, również potrafi ą dostrzegać wyjątkowość w każdym dziecku, gdyż wiek przedszkolny to okres, w którym ujawniają się uzdolnienia w różnych dziedzinach. Do zadań nauczycieli i rodziców należy jak najwcześniejsze ich rozpoznanie i rozpoczęcie pracy nad ich rozwijaniem. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!