Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dziecko w świecie bajek, czyli korzyści wynikające z codziennego kontaktu dziecka z książką

lipiec-sierpień 2018

"Pierwszymi międzyludzkimi relacjami zawieranymi przez dziecko są więzi między nim a jego rodzicami – na tworzenie tej relacji mają wpływ wszystkie gesty, słowa i czyny. Stosunki te są niezwykle ważne: psychologowie jednomyślnie twierdzą, że mają ogromny wpływ na dorosłe życie malucha, warunkują jeg... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

lipiec-sierpień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Pierwszymi międzyludzkimi relacjami zawieranymi przez dziecko są więzi między nim a jego rodzicami – na tworzenie tej relacji mają wpływ wszystkie gesty, słowa i czyny. Stosunki te są niezwykle ważne: psychologowie jednomyślnie twierdzą, że mają ogromny wpływ na dorosłe życie malucha, warunkują jego umiejętności interpersonalne, wpływają na to, czy będzie on umiał kochać, ufać innym i cieszyć się bliskością. Jednym z najczęściej popełnianych przez rodziców błędów jest zdawanie się w wychowaniu dziecka na tzw. elektroniczną nianię – telewizor, komputer, tablet czy telefon. Wynika to przede wszystkim z tempa życia i coraz częstszego zjawiska, jakim jest brak czasu. Niezbyt wielu rodziców znajduje każdego dnia chwilę na lekturę z dzieckiem. Niewielu z nich zdaje sobie też sprawę z tego, że ich kontakt emocjonalny kształtuje się także podczas oglądania i czytania książki. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!