Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 619.36 kb
Id: 8729

Dyscyplina w grupie przedszkolnej

Anna Jankowska   Styczeń 2020

"Żyjemy w czasach informacji. Z jednej strony to błogosławieństwo, bo wiele nowin, konkretów jest na wyciągnięcie ręki. Z drugiej natomiast to przekleństwo, bo tych informacji jest za dużo, żeby dało się wszystkie przetworzyć, zrozumieć i jeszcze dodatkowo sprawdzić, czy nie są wyssane... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Zobacz również

dyscyplinanauczycielpozytywna dyscyplinapsychologiawychowaniedobrypoczatek

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Styczeń 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Żyjemy w czasach informacji. Z jednej strony to błogosławieństwo, bo wiele nowin, konkretów jest na wyciągnięcie ręki. Z drugiej natomiast to przekleństwo, bo tych informacji jest za dużo, żeby dało się wszystkie przetworzyć, zrozumieć i jeszcze dodatkowo sprawdzić, czy nie są wyssane z palca. Między innymi z tego powodu jest tak wiele niedomówień związanych z różnymi sytuacjami wychowawczymi. Do puli tych „niedomówień” dołączyły pewne słowa, rozumiane w określony sposób w ogólnych sytuacjach komunikacyjnych, jednak często zbyt ogólne, co sprawia, że sprawiają kłopoty komunikacyjne, np. „grzeczny”, „niegrzeczny”. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz