Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dużo się dzieje, czyli o systemie edukacji w Anglii

Agnieszka Gałka   Październik 2010

Szkoły angielskie różnią się nie tylko między sobą, ale są bardzo odmienne od polskiej szkoły podstawowej – przede wszystkim pod względem systemów nauczania. Są inaczej wyposażone, pracują w innych ramach czasowych, a podejście do dzieci jest uwarunkowane kulturą, z której... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Październik 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Szkoły angielskie różnią się nie tylko między sobą, ale są bardzo odmienne od polskiej szkoły podstawowej – przede wszystkim pod względem systemów nauczania. Są inaczej wyposażone, pracują w innych ramach czasowych, a podejście do dzieci jest uwarunkowane kulturą, z której pochodzą dzieci uczęszczające do szkoły. Choć program nauczania nie odbiega od ogólnych światowych standardów, angielska szkoła pracuje zupełnie inaczej.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!