Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 229.72 kb
Stron: 3
Id: 1464

Drogi Nauczycielu Stażysto! (Edukacja Montessori)

Julia Janowska   Październik 2011

Autorka artykułu Julia Janowska od trzech lat zajmuje się badaniem współczesnej interpretacji założeń pedagogiki Marii Montessori, tego też dotyczy jej praca doktorska. Jest to bardzo ciekawe i interesujące zagadnienie. Pracując od wielu lat z nauczycielami Montessori, widzę ich zaangażowanie... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Maria Montessorinauczycielstażcykl Edukacja Montessori

Więcej z działu

Systemy pedagogiczne, koncepcje edukacyjne, nowatorskie metody...

Więcej z tego numeru

Październik 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Autorka artykułu Julia Janowska od trzech lat zajmuje się badaniem współczesnej interpretacji założeń pedagogiki Marii Montessori, tego też dotyczy jej praca doktorska. Jest to bardzo ciekawe i interesujące zagadnienie. Pracując od wielu lat z nauczycielami Montessori, widzę ich zaangażowanie i radość z pracy z małymi dziećmi. Nauczyciele ci nie „spalają się”, nie są zmęczeni psychicznie, wręcz przeciwnie – praca z dziećmi daje im satysfakcję i rzadko spotyka się kogoś, kto odchodzi z zawodu. Z radością pragnę przedstawić część badań naukowych Julii Janowskiej, które potwierdzają moje obserwacje.

[Joanna Maghen]

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz