Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3306.99 kb
Id: 7504

Droga paczki [PBP - dzieci młodsze - numer 1]

Zespół redakcyjny PBP   Wrzesień 2018

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy na temat funkcjonowania poczty; ćwiczenie umiejętności aktywnego słuchania utworu literackiego i rozmawiania na temat jego treści; rozwijanie percepcji słuchowej i wzrokowej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

czterolatekedukacja czytelniczaedukacja ekonomicznaedukacja polonistycznamowapercepcja słuchowapercepcja wzrokowaPOCZTÓWKOWE PODRÓŻEscenariusz zajęćtrzylatekpoczta

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na październik.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: wzbogacanie wiedzy na temat funkcjonowania poczty; ćwiczenie umiejętności aktywnego słuchania utworu literackiego i rozmawiania na temat jego treści; rozwijanie percepcji słuchowej i wzrokowej.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz