Dress code – czyli moda służbowa a autoprezentacja (niezbędnik menadżera)

Monika Urbańska   Grudzień 2011

Pobierz

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Stare polskie przysłowie mówi: nie szata zdobi człowieka... Rynek pracy rządzi się jednak swoimi prawami. Bez wątpienia ważne jest to, jak zaprezentujemy się pracodawcy, zarówno temu potencjalnemu, jak i obecnemu. Nasza autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej, biznesowej bardzo mocno wpływa na wyobrażenia i opinię o naszej osobie. To ubiór bowiem w dużej mierze decyduje o tym, jak będziemy postrzegani przez przełożonego, partnerów biznesowych i współpracowników.

Z treści artykułu dowiemy się, czym jest dress code i jak wpływa na budowanie naszgo wizerunku, a także zapoznamy się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tego, co w jego ramach wolno, a czego nie wolno próbować.