Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dookoła Polski. Województwa lubelskie i zachodniopomorskie

Dagmara Czyż (Góralczyk)   Styczeń 2023

Zachęcamy do udziału w projekcie DOKOŁA POLSKI. W ramach jego realizacji będziemy podejmować rozmaite aktywności inspirowane historią, legendami i ważnymi miejscami z różnych regionów Polski. Chcemy zaszczepiać w dzieciach już od najmłodszych lat idee lokalnego patriotyz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 3
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Styczeń 2023

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Zachęcamy do udziału w projekcie DOKOŁA POLSKI. W ramach jego realizacji będziemy podejmować rozmaite aktywności inspirowane historią, legendami i ważnymi miejscami z różnych regionów Polski. Chcemy zaszczepiać w dzieciach już od najmłodszych lat idee lokalnego patriotyzmu oraz miłość do ojczyzny.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka