Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Dołącz do grona prenumeratorów i wybierz prezent. Poznaj szczegóły promocji: zobacz

Dokumentacja nauczyciela przedszkola w świetle prawa oświatowego

Ewa Zielińska    Styczeń 2011

Nauczyciele mają coraz mniej czasu na pracę koncepcyjną, a coraz więcej poświęcają na sprawdzanie, czy to, co robią z dziećmi i nie tylko, jest zgodne z oczekiwaniami osób kontrolujących. Problem ten nie dotyczy tylko nauczycielek przedszkola, ale również dyrektorów, któr... więcej
Pobierz

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektornauczycielprawo oświatowecykl Zarządzanie przedszkolem

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Nauczyciele mają coraz mniej czasu na pracę koncepcyjną, a coraz więcej poświęcają na sprawdzanie, czy to, co robią z dziećmi i nie tylko, jest zgodne z oczekiwaniami osób kontrolujących. Problem ten nie dotyczy tylko nauczycielek przedszkola, ale również dyrektorów, którzy mają wyrzuty sumienia z powodu braku czasu na rozmowy z nauczycielami i wspieranie ich w pracy.


W artykule przeczytamy o przepisach prawnych dotyczących obowiązków nauczycieli w zakresie prowadzenia dokumentacji oraz o obowiązkach nauczycieli w świetle prawa oświatowego.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!