Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Doktor Ząbek i krokodyl [bajka edukacyjna + zabawy i zadania]

Gabriela Gąsienica, Agnieszka Borowiecka   Marzec 2016

Fragment bajki: W mokrej gęstwinie tropikalnej dżungli mieszkał krokodyl Rexor. Już samo jego imię brzmiało tak groźnie, że niejednej małpce z pobliskiego stadka ze strachu jeżył się włos na grzbiecie. Rexor, jak przystało na porządnego krokodyla, miał bardzo srogą minę, małe chytre oczka, długaśn... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 2
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Marzec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 Bajka edukacyjna dla dzieci, które boją się wizyty u dentysty – wraz z nawiązującymi do jej treści zabawami i sytuacjami edukacyjnymi.
Fragment bajki: W mokrej gęstwinie tropikalnej dżungli mieszkał krokodyl Rexor. Już samo jego imię brzmiało tak groźnie, że niejednej małpce z pobliskiego stadka ze strachu jeżył się włos na grzbiecie. Rexor, jak przystało na porządnego krokodyla, miał bardzo srogą minę, małe chytre oczka, długaśny chropowaty ogon i ostre pazury na koniuszkach swoich potężnych łap. Jednak najbardziej przerażająca była jego wielka paszcza, a w niej cały garnitur ostrych jak szpileczki ząbków, którymi krokodyl lubił kłapnąć od czasu do czasu. Mówiąc całkiem szczerze, nawet kiedy się uśmiechał, nie wyglądały one zbyt uroczo. Lecz wygląd może być nieraz bardzo mylący, zwłaszcza w przypadku krokodyli. Rexor był bowiem najmilszym zwierzątkiem w całej dżungli i miał wielu serdecznych przyjaciół. Najbardziej jednak lubił dwie papugi o tęczowych piórkach, z którymi bawił się i rozmawiał przez całe dnie. Małe papużki – Pypeć i Pufcia – również uwielbiały spędzać czas w towarzystwie krokodyla. Ileż to zabaw razem wymyślili, ileż figli małpkom spłatali, ileż wspólnie przygód przeżyli! Tego po prostu nie da się policzyć.(…)

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!