Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Dinozaury wielkimi gadami były – czy wiesz, gdzie i kiedy żyły? [PNP – dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2016

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowań dzieci i wzbogacenie ich wiadomości z zakresu prehistorii; poznawanie przez dzieci utworów literackich zawierających elementy fantazji i humoru; rozwijanie wyobraźni i fantazji poprzez zabawy twórcze; doskonalenie umiejętności odgrywania ról poprzez uczestnicze... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 7
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozbudzanie zainteresowań dzieci i wzbogacenie ich wiadomości z zakresu prehistorii; poznawanie przez dzieci utworów literackich zawierających elementy fantazji i humoru; rozwijanie wyobraźni i fantazji poprzez zabawy twórcze; doskonalenie umiejętności odgrywania ról poprzez uczestniczenie w zabawach z elementami pantomimy; stwarzanie okazji do zabaw teatralnych z wykorzystaniem masek i rekwizytów; doskonalenie spostrzegawczości wzrokowej i sprawności grafomotorycznej; rozwijanie wrażliwości słuchowej poprzez zabawy muzyczne i słowne.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!