Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Diabeł tkwi w szczegółach

Kinga Szczerba   Styczeń 2011

Poświęciliśmy już dużo uwagi temu, jak stworzyć poprawny tekst na stronę internetową. W poprzednim artykule skupiłam się na kwestiach merytorycznych, tym razem tematem głównym będzie typografia tekstu. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego kroju czcionki, układ i podział tekstu są sprawa... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektorInternetmenadżerpromocjaprzedszkolestrona wwwcykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Poświęciliśmy już dużo uwagi temu, jak stworzyć poprawny tekst na stronę internetową. W poprzednim artykule skupiłam się na kwestiach merytorycznych, tym razem tematem głównym będzie typografia tekstu.
Wbrew pozorom wybór odpowiedniego kroju czcionki, układ i podział tekstu są sprawami niezwykle ważnymi. Tworząc własną witrynę, należy się nad tymi kwestiami mocno zastanowić, ponieważ wszystkie elementy związane z graficznym formatowaniem tekstu mają zasadniczy wpływ na jego wygląd. Niestety projektanci stron internetowych zdają się zapominać o typografii, czyli sztuce zajmującej się estetyką szaty graficznej publikacji. Istnieje kilka prostych zasad, stosowanie których nie wymaga specjalnych zdolności graficznych ani informatycznych, a z pewnością wpłynie na estetykę witryny.


W artykule przeczytamy m.in. o graficznym formatowaniu tekstu na stronę internetową placówki oraz o estetyce strony internetowej.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz