Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Daltońskie refleksje

Agnieszka Czeglik   Kwiecień 2018

"Niska motywacja dzieci jest zmorą edukacji XXI wieku. Nauczyciele i rodzice zastanawiają się często, jak motywować dziecko do nauki, skąd biorą się te problemy? Wokół słychać głos rozpaczy i bezsilności: „Ratunku! Co z tym robić?”. Bardzo często przyczyna jest prosta, aczkolwiek bardzo poważna, bo ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Niska motywacja dzieci jest zmorą edukacji XXI wieku. Nauczyciele i rodzice zastanawiają się często, jak motywować dziecko do nauki, skąd biorą się te problemy? Wokół słychać głos rozpaczy i bezsilności: „Ratunku! Co z tym robić?”. Bardzo często przyczyna jest prosta, aczkolwiek bardzo poważna, bo wynika z niezaspokojenia podstawowych potrzeb – bezpieczeństwa, ruchu, zabawy, odpoczynku, snu czy akceptacji. Dlatego też najpierw powinniśmy zadbać o zaspokojenie podstawowych potrzeb dziecka, a dopiero potem ,,zabierać się” za jego edukację. Niestety często organizacja pracy w przedszkolu (jeszcze trudniej jest w szkole) koliduje z tymi podstawowymi potrzebami. Teraz pewnie się zastanawiacie, jak zadbać o wszystkie potrzeby dzieci w 25-osobowej grupie. Tak – to trudne, ale nie niemożliwe. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź