Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1586.85 kb
Stron: 2
Id: 1483

Czytanie dwóch sylab – tajemnicze imiona zwierząt (symultaniczno-sekwencyjna metoda nauki czytania)

Jagoda Cieszyńska-Rożek    Luty 2011

Kiedy przedszkolaki nauczą się rozpoznawać samogłoski, potrafią odnaleźć je w słowach zapisanych na ulicznych reklamach, nazwach sklepów i produktów, a nawet w gazetach. Wówczas rodzi się motywacja do poznawania nowych liter i samodzielnego czytania wyrazów. W artykule... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nauka czytaniasymultaniczno-sekwencyjna metoda nauki czytaniacykl Symultaniczno-sekwencyjna metoda nauki czytania

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Kiedy przedszkolaki nauczą się rozpoznawać samogłoski, potrafią odnaleźć je w słowach zapisanych na ulicznych reklamach, nazwach sklepów i produktów, a nawet w gazetach. Wówczas rodzi się motywacja do poznawania nowych liter i samodzielnego czytania wyrazów.


W artykule zawarto praktyczne wskazówki dla rodziców i nauczycieli dotyczące tego, jak reagować, gdy dziecko pyta o nazwę danej literki. Autorka proponuje zabawy i ćwiczenia związane z odczytywaniem imion dzieci i imion zwierzątek.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz