Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 4243.55 kb
Id: 8715

Czym zajmuje się paleontolog? [PBP - dzieci starsze - numer 2]

Magdalena Ledwoń   Styczeń 2020

Cele główne: wzbogacanie wiedzy na temat zawodu paleontologa; stwarzanie okazji do współdziałania w zespole; kształtowanie sprawności fizycznej i prawidłowej postawy ciała; doskonalenie umiejętności językowych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

historiakompetencje społecznepaleontologpięciolatekPREHISTORYCZNE CZASYrozwój językowyscenariusz zajęćsprawność ruchowasześciolatekDzień Dinozaura

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Styczeń 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na luty.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: wzbogacanie wiedzy na temat zawodu paleontologa; stwarzanie okazji do współdziałania w zespole; kształtowanie sprawności fizycznej i prawidłowej postawy ciała; doskonalenie umiejętności językowych.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz