Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?

Zespół redakcyjny PNP   Czerwiec 2015

Materiał zawiera słowo wstępne od Zespołu Redakcyjnego Przewodnika. Została w nim także omówiona struktura Przewodnika oraz zamieszczona legenda, która ma ułatwić korzystanie z jego zasobów. Określono także zakres realizacji Podstawy programowej w ramach propozycji aktywności do... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

podstawa programowa

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Materiał zawiera słowo wstępne od Zespołu Redakcyjnego Przewodnika. Została w nim także omówiona struktura Przewodnika oraz zamieszczona legenda, która ma ułatwić korzystanie z jego zasobów. Określono także zakres realizacji Podstawy programowej w ramach propozycji aktywności do podjęcia z młodszymi i starszymi przedszkolakami.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się