Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Czy twoje dziecko ma talent?

Katarzyna Lotkowska   Luty 2011

Zarówno nauczyciel, jak i rodzice mają ten sam cel. Rodzice wysyłając dziecko do przedszkola, chcieliby, aby ich pociecha uczyła się czegoś nowego i dobrze się czuła. Pedagog w swojej pracy liczy na to, że dzieci będą chętnie się uczyły i szybko osiągały sukcesy. Odkrycie i rozwinięcie talent... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dziecko zdolnewczesne wspomaganietalent

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Zarówno nauczyciel, jak i rodzice mają ten sam cel. Rodzice wysyłając dziecko do przedszkola, chcieliby, aby ich pociecha uczyła się czegoś nowego i dobrze się czuła. Pedagog w swojej pracy liczy na to, że dzieci będą chętnie się uczyły i szybko osiągały sukcesy. Odkrycie i rozwinięcie talentów dziecka zależy więc i od rodzica, i od nauczyciela.

Czy Twoje dziecko lubi budować konstrukcje z klocków? A może gotować? A może uprawiać sport? Może czytać lub pisać opowiadania, albo bawić się liczbami, układać zadania? Być może sprawia mu przyjemność organizowanie uroczystości w domu? Jest wrażliwe na nieszczęście innych, lubi im pomagać? A może uwielbia śpiewać, malować, tańczyć? Docieka, jaki kształt ma rzeczywiście Ziemia i dlaczego wybuchają wulkany? Jeśli na którekolwiek z pytań udzieliłeś pozytywnej odpowiedzi, to znaczy, że Twoje dziecko nosi w sobie talent.


W artykule omówiono, jak odkryć i rozwijać talent dziecka (w kontekście roli i zadań rodziców oraz nauczycieli).
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz