Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 440.32 kb
Id: 10015

Czy potrafisz wypoczywać? 6 reguł dobrego i zdrowego wypoczynku

Agnieszka Wentrych   Czerwiec 2021

"Wydaje się, że w dzisiejszych czasach prawdziwy wypoczynek to towar luksusowy. Przemęczenie, zabieganie to codzienność wielu osób, szczególnie młodych rodziców i nauczycieli, którzy łączą pracę zawodową z dynamicznym życiem rodzinnym, gdzie prym wiodą małe dzieci. Wypoczywanie to nie predyspozycja ... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Wydaje się, że w dzisiejszych czasach prawdziwy wypoczynek to towar luksusowy. Przemęczenie, zabieganie to codzienność wielu osób, szczególnie młodych rodziców i nauczycieli, którzy łączą pracę zawodową z dynamicznym życiem rodzinnym, gdzie prym wiodą małe dzieci. Wypoczywanie to nie predyspozycja charakteru, ale raczej pewna umiejętność. Czasami wypoczywania trzeba się nauczyć. Oczywiście inaczej wygląda wypoczynek wakacyjny rodziny z trójką małych dzieci, a inaczej na przykład dwójki samotnych” dorosłych, którzy na co dzień trawią swoje życie na pełnej oddania pracy dla zagranicznej korporacji. Świadomie posługuję się pewnymi schematami, symbolami po to, aby przekonać Cię, drogi Czytelniku/droga Czytelniczko, że wypoczywanie to także, a może przede wszystkim, określony stan umysłu. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz