Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Czy byłeś dzisiaj grzeczny?

Violetta Kruczkowska   Marzec 2011

Większość dorosłych uważa, że dzieci są „grzeczne” albo „niegrzeczne”, np.: „Byłeś grzeczny w przedszkolu, synku?”; „Jesteś niegrzeczny, Jasiu, nie dokuczaj Marysi!”; „Pamiętajcie, dzieci, że w kinie należy się grzecznie zachowywać”; &bdquo... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Większość dorosłych uważa, że dzieci są „grzeczne” albo „niegrzeczne”, np.: „Byłeś grzeczny w przedszkolu, synku?”; „Jesteś niegrzeczny, Jasiu, nie dokuczaj Marysi!”; „Pamiętajcie, dzieci, że w kinie należy się grzecznie zachowywać”; „Jesteś okropnie niegrzeczny”; „Bądź grzeczna w przedszkolu, Kasiu, i nie dokuczaj dzisiaj Julce”. Tego rodzaju określenia są stosowane już w odniesieniu do bardzo małych dzieci, a nauczyciele często używają ich w obecności dzieci, mówiąc o nich do rodziców. Podobnie postępują rodzice.


Kursy Treningu Skutecznego Rodzica według doktora Thomasa Gordona, prowadzone od kilku lat w Polsce przez certyfikowanych trenerów metody, spowodowały zmianę w poglądach rodziców i nauczycieli na zachowanie dzieci.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź