Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 290.78 kb
Stron: 1
Id: 819

Czy byłeś dzisiaj grzeczny?

Violetta Kruczkowska   Marzec 2011

Większość dorosłych uważa, że dzieci są „grzeczne” albo „niegrzeczne”, np.: „Byłeś grzeczny w przedszkolu, synku?”; „Jesteś niegrzeczny, Jasiu, nie dokuczaj Marysi!”; „Pamiętajcie, dzieci, że w kinie należy się grzecznie zachowywać”; &bdquo... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

rodziceTrening Skutecznego RodzicaThomas Gordon

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Marzec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Większość dorosłych uważa, że dzieci są „grzeczne” albo „niegrzeczne”, np.: „Byłeś grzeczny w przedszkolu, synku?”; „Jesteś niegrzeczny, Jasiu, nie dokuczaj Marysi!”; „Pamiętajcie, dzieci, że w kinie należy się grzecznie zachowywać”; „Jesteś okropnie niegrzeczny”; „Bądź grzeczna w przedszkolu, Kasiu, i nie dokuczaj dzisiaj Julce”. Tego rodzaju określenia są stosowane już w odniesieniu do bardzo małych dzieci, a nauczyciele często używają ich w obecności dzieci, mówiąc o nich do rodziców. Podobnie postępują rodzice.


Kursy Treningu Skutecznego Rodzica według doktora Thomasa Gordona, prowadzone od kilku lat w Polsce przez certyfikowanych trenerów metody, spowodowały zmianę w poglądach rodziców i nauczycieli na zachowanie dzieci.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz