Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 412.37 kb
Stron: 2
Id: 915

Czas na dobre wiadomości

Kinga Szczerba   Maj 2011

Mail – prosty i szybki sposób przesyłania wiadomości drogą internetową. Tak może brzmieć krótka definicja poczty elektronicznej. Nie należy jednak bagatelizować formy i treści tych wiadomości, zwłaszcza kiedy wykorzystujemy e-mail w pracy. W artykule opisano, w jaki spos&oacut... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektorInternetmenadżerstrona wwwcykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Maj 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Mail – prosty i szybki sposób przesyłania wiadomości drogą internetową. Tak może brzmieć krótka definicja poczty elektronicznej. Nie należy jednak bagatelizować formy i treści tych wiadomości, zwłaszcza kiedy wykorzystujemy e-mail w pracy.


W artykule opisano, w jaki sposób prawidłowo adresować maile, co zawrzeć w tytule, a co w treści wiadomości oraz czym jest żądanie potwierdzenia odbioru. Autorka opisała także sytuacje, w których lepiej nie stosować e-maili.


 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz