Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Ćwiczenia i zabawy umuzykalniające

Ewa Zielińska    Kwiecień 2019

"(...) Ćwiczenia z zakresu techniki ruchu mogą być prowadzone zarówno metodą zadaniową, jak i zabawową. Metoda zadaniowa polega na stawianiu dzieciom określonych zadań ruchowych przy wykorzystaniu przyborów gimnastycznych, zabawowa zaś – na naśladowaniu ruchów nauczyciela lub rówieśników. Celem jedn... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać bezpłatnie.

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Ćwiczenia z zakresu techniki ruchu mogą być prowadzone zarówno metodą zadaniową, jak i zabawową. Metoda zadaniowa polega na stawianiu dzieciom określonych zadań ruchowych przy wykorzystaniu przyborów gimnastycznych, zabawowa zaś – na naśladowaniu ruchów nauczyciela lub rówieśników. Celem jednej i drugiej jest doprowadzenie do wyrobienia u dzieci poczucia świadomości ruchu. Nie może to się jednak odbywać poprzez wyjaśnienie, tłumaczenie, ale poprzez stwarzanie sytuacji do zrozumienia przez dzieci celowości (sensu) wykonywanych ruchów i umiejętnego kierowania własnym ciałem. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka