Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 317.47 kb
Stron: 2
Id: 1637

Coś, co nas wyróżnia, to nasze imię!

Renata Książkiewicz   Luty 2012

Jednym ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności placówki w środowisku lokalnym jest nadanie przedszkolu imienia. Wybór imienia nie może być przypadkowy, musi być dobrze przemyślany, powinien być owocem wielu przedsięwzięć realizowanych na terenie placówki, zgodnych z z... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Luty 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Jednym ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności placówki w środowisku lokalnym jest nadanie przedszkolu imienia. Wybór imienia nie może być przypadkowy, musi być dobrze przemyślany, powinien być owocem wielu przedsięwzięć realizowanych na terenie placówki, zgodnych z zainteresowaniami i oczekiwaniami całej społeczności.
(…) Nadanie przedszkolu imienia jest bardzo dobrym pomysłem na zwrócenie uwagi na placówkę. Wybór imienia powinien być jednak dobrze przemyślany. Niezależnie od tego, czy imię będzie promować osobę patrona, jego postawę życiową i dokonania, czy też będzie to uznana w przypadku przedszkoli nazwa fikcyjna, trafnie dobrane imię pozwoli na łatwą identyfikację placówki na tle innych oraz wyzwoli adekwatne skojarzenia.


Poprzez lekturę artykułu krok po kroku poznamy procedurę nadawania imienia placówce przedszkolnej.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz