Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 317.47 kb
Stron: 2
Id: 1637

Coś, co nas wyróżnia, to nasze imię!

Renata Książkiewicz   Luty 2012

Jednym ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności placówki w środowisku lokalnym jest nadanie przedszkolu imienia. Wybór imienia nie może być przypadkowy, musi być dobrze przemyślany, powinien być owocem wielu przedsięwzięć realizowanych na terenie placówki, zgodnych z z... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Luty 2012

Jednym ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności placówki w środowisku lokalnym jest nadanie przedszkolu imienia. Wybór imienia nie może być przypadkowy, musi być dobrze przemyślany, powinien być owocem wielu przedsięwzięć realizowanych na terenie placówki, zgodnych z zainteresowaniami i oczekiwaniami całej społeczności.
(…) Nadanie przedszkolu imienia jest bardzo dobrym pomysłem na zwrócenie uwagi na placówkę. Wybór imienia powinien być jednak dobrze przemyślany. Niezależnie od tego, czy imię będzie promować osobę patrona, jego postawę życiową i dokonania, czy też będzie to uznana w przypadku przedszkoli nazwa fikcyjna, trafnie dobrane imię pozwoli na łatwą identyfikację placówki na tle innych oraz wyzwoli adekwatne skojarzenia.


Poprzez lekturę artykułu krok po kroku poznamy procedurę nadawania imienia placówce przedszkolnej.