Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Comenius odkrywa talenty

Anna Śledzińska   Luty 2011

W potocznym rozumieniu talent przywołuje skojarzenia związane z osobą dysponującą wyjątkowymi zdolnościami. Projekty Comeniusa pozwalają na wydobycie ukrytych talentów drzemiących w autorach i uczestnikach programu. Artykuł jest podsumowaniem cyklu prezentowanego na łamach miesięcznika B... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

dziecko zdolneedukacja międzykulturowaprojekty edukacyjneUnia Europejskatalent

Więcej z działu

Edukacja regionalna i międzykulturowa

Więcej z tego numeru

Luty 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W potocznym rozumieniu talent przywołuje skojarzenia związane z osobą dysponującą wyjątkowymi zdolnościami. Projekty Comeniusa pozwalają na wydobycie ukrytych talentów drzemiących w autorach i uczestnikach programu.


Artykuł jest podsumowaniem cyklu prezentowanego na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, a dotyczącego Programu Comenius. Przypomniano w nim, jak – krok po kroku – jak przygotować projekt partnerski dla przedszkoli w ramach tego programu.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz