Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Choinka z bombkami • Skarbonka na prezent

Katarzyna Michalec   Grudzień 2011

W czasie świąt Bożego Narodzenia w wielu domach przyozdabia się kolorowymi świecidełkami choinkę oraz robi świąteczne stroiki. Z tej okazji i my wykonamy własną miniaturową choinkę, którą będziemy mogli udekorować swoje biurko, półkę czy parapet. (…) Zbliżają się święta Bożeg... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Grudzień 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W czasie świąt Bożego Narodzenia w wielu domach przyozdabia się kolorowymi świecidełkami choinkę oraz robi świąteczne stroiki. Z tej okazji i my wykonamy własną miniaturową choinkę, którą będziemy mogli udekorować swoje biurko, półkę czy parapet.


(…) Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – czas, kiedy obdarowujemy swoich bliskich upominkami. Często jednak miewamy problemy z wyborem prezentu. W takiej sytuacji najlepiej wykonać go własnoręcznie. Kolorowa skarbonka z pewnością sprawi wiele radości rodzeństwu lub przyjacielowi.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się