Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 903.26 kb
Id: 6754

Choinka [PBP - dzieci młodsze - numer 5]

Zespół redakcyjny PBP   Listopad 2017

Cele ogólne: stwarzanie okazji do poznawania tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem; rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego; rozwijanie percepcji wzrokowej. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Boże Narodzenieczterolatekkształtowanie myśleniapercepcja wzrokowarozumowanie przyczynowo-skutkowescenariusz zajęćŚWIĄTECZNY CZASświętatrzylatekw krainie magii świąt

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: stwarzanie okazji do poznawania tradycji i zwyczajów związanych z Bożym Narodzeniem; rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego; rozwijanie percepcji wzrokowej.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz