Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Chcę widzieć, że mnie słuchasz. Chcę poczuć, jak mnie słuchasz – o aktywnym słuchaniu

Agnieszka Wentrych   Styczeń 2022

"Słuchanie może nam się kojarzyć z czynnością bierną. Rozumiemy je jako odbieranie informacji kanałem słuchowym. Być może to nie jest oczywiste, ale słuchanie, szczególnie drugiego człowieka, to w istocie dynamiczna aktywność – a przynajmniej taka powinna być, jeśli chcemy słuchać w sposób auten... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Styczeń 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Słuchanie może nam się kojarzyć z czynnością bierną. Rozumiemy je jako odbieranie informacji kanałem słuchowym. Być może to nie jest oczywiste, ale słuchanie, szczególnie drugiego człowieka, to w istocie dynamiczna aktywność – a przynajmniej taka powinna być, jeśli chcemy słuchać w sposób autentyczny. Czym zatem jest aktywne słuchanie? (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!