Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 398.25 kb
Stron: 3
Id: 54

Być nauczycielem...

Kinga Kurczek   Październik 2010

(…) Zastanawiając się nad istotą świadomości bycia nauczycielem, zaczęłam poszukiwać rozwiązań wśród doświadczonych pedagogów-praktyków w serwisie społecznościowym blizejprzedszkola.pl. Próbowaliśmy wspólnie określić, z jakimi problemami borykają się młodzi ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nauczycielstażrozwój osobisty

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Październik 2010

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

(…) Zastanawiając się nad istotą świadomości bycia nauczycielem, zaczęłam poszukiwać rozwiązań wśród doświadczonych pedagogów-praktyków w serwisie społecznościowym blizejprzedszkola.pl. Próbowaliśmy wspólnie określić, z jakimi problemami borykają się młodzi ludzie rozpoczynający karierę nauczyciela, zastanowić się, z czego wynika ta sytuacja, określić niezbędne cechy nauczyciela oraz podjęliśmy próbę określenia, czym jest to coś, co powinien posiadać świadomy swojej roli nauczyciel.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz