Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 411.58 kb
Stron: 3
Id: 3382

By chcieli nas słuchać – prezentacja multimedialna a autoprezentacja

Monika Urbańska   Czerwiec 2013

Prezentacja multimedialna pozwala na przedstawienie wielu ważnych informacji w krótkim czasie, a odpowiednio przygotowana zapewni nam dotarcie do tzw. opornych słuchaczy. Dobrze wykonana prezentacja jest w stanie zainteresować tematem, produktem lub usługą. Dlatego należy się starać, aby wykonać ją ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nauczycieldyrektormenadżerkomunikacja interpersonalnametody aktywnemultimediarozwój osobisty

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Co można zrobić, aby nadto nie obciążać słuchaczy i żeby ci chcieli nas słuchać? Skorzystać z prezentacji multimedialnej! Z treści artykułu dowiemy się m.in.:
  • jak w kilku krokach przygotować prezentację multimedialną;
  • jak określić jej cel i jakie jego cechy powinniśmy przy tym mieć na uwadze;
  • jak wygląda poprawnie skonstruowana prezentacja;
  • jak się profesjonalnie zaprezentować.
Zapoznamy się także ze schematem profesjonalnie przygotowanej prezentacji multimedialnej.
Prezentacja multimedialna pozwala na przedstawienie wielu ważnych informacji w krótkim czasie, a odpowiednio przygotowana zapewni nam dotarcie do tzw. opornych słuchaczy. Dobrze wykonana prezentacja jest w stanie zainteresować tematem, produktem lub usługą. Dlatego należy się starać, aby wykonać ją tak, by jak najlepiej spełniła oczekiwania odbiorców. W materiale tym nie będę uczyła, jak tworzyć prezentację multimedialną, ale jak powinna poprawnie wyglądać pod względem wizualnym – tak aby była rzetelnym narzędziem codziennej pracy, podczas zebrań z rodzicami lub nauczycielami czy na przedszkolnych imprezach. Podstawowymi elementami prezentacji są slajdy. Na slajdach można umieszczać między innymi tekst, wykresy, tabele, grafikę, animacje. W prezentacji multimedialnej można również stosować efekty dźwiękowe oraz filmy. Prezentacje Power Point wykorzystywane są nie tylko na konferencjach i naradach, ale również na wykładach czy podczas zwykłych spotkań pracowniczych. Prezentację multimedialną można pokazać także naszym przedszkolakom – oczywiście z wykorzystaniem grafik, liter czy cyfr – w zależności od celu. Dlatego umiejętność tworzenia profesjonalnej prezentacji wydaje się być bardzo istotna.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz